News
موضوعات داغ

Reddit برای جشن گرفتن فصل NFL آواتارهای NFT را راه اندازی کرد

به مناسبت فصل NFL ان اف تی های ردیت راه اندازی شد

Reddit برای جشن گرفتن فصل NFL آواتارهای NFT را راه اندازی کرد

Reddit برای جشن گرفتن فصل NFL، آواتارهای NFT را راه اندازی کرد از سایت هایپ.

با آماده‌ شدن تیم‌ های دترویت لاینز و کانزاس سیتی چیفز برای شروع فصل NFL، ردیت نخواست از بازی خارج شود.

به منظور گرامیداشت این مناسبت، پلتفرم بحث‌ آنلاین اعلام کرد که آواتارهای دیجیتالی با پشتوانه NFT (توکن‌های غیرقابل معامله) برای تمامی ۳۲ تیم در لیگ فوتبال آمریکایی عرضه می‌کند.

این بار دیگر نیست که ردیت با دنیای رمزارز فراهمی کرده است. شرکت تابستان گذشته به دنیای NFT‌ها وارد شده بود و از شبکه Polygon برای تراکنش‌های خود استفاده می‌کرد. اکنون، ردیت تصمیم به گسترش این حضور گرفته و یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های “آواتارهای قابل جمع‌آوری” را ارائه می‌دهد.

هر آواتار NFT که به شکل نمادین شناخته شده شرکت “سنو” است، هزینه ۲۵ دلار دارد و به ۵۰۰ نسخه برای هر تیم NFL محدود شده است. بنابراین طرفدارانی که می‌خواهند تیم مورد علاقه خود را نمایان کنند، باید به سرعت اقدام به تهیه یکی از مجموعه‌های قابل جمع‌آوری کنند.

به مناسبت فصل NFL ان اف تی های ردیت راه اندازی شد

اف تی های ردیت
اف تی های ردیت

این انتشار پس از یک مجموعه رایگان است که در طی آخرین بازی سوپر بول در دسترس قرار گرفت.

این یک روش نوآورانه برای جذب اجتماع‌ های آنلاین است، به ویژه در انجمن‌ های بحث متمرکز بر ورزش مانند or/NFL یا or/NFCEastMemeWar. به نظر می‌رسد این استراتژی کار می‌ کند، زیرا به داده‌های فروش آواتار از خود فروشگاه ردیت، پیشتازان معاملات آواتار را نیوانگلند پاتریوتز همراه با چیفز و ایگلز دنبال می‌کنند.

همچنین مهم است که به “گنجه” کاربر اشاره شود، که سرمایه گذاری بر روی NFT‌ هاست. این کیف پول دیجیتال که به طور معمول در برنامه موبایلی ردیت استفاده می‌شود، همچنین به عنوان مخزنی برای دارایی‌های رمزارزی دیگر در این پلتفرم، مانند توکن‌های خاص اجتماعی، عمل می‌کند.

ارتباط بین دنیای ورزش و رمزارزها در تحقیقات پیشین ثابت شده است، و این حرکت جدید از سوی ردیت به نظر می‌آید این روند را تایید می‌کند. تحقیقات از دانشگاه ستون هال نشان داده است که طرفداران ورزش دو برابر احتمال دارند که Bitcoin، Ethereum یا NFT‌ها را داشته باشند، که نشان‌دهنده بازار بزرگی برای این نوع اقدامات است.

 

Guide To Best Crypto Invest

We Can Help You To Find Best Trusted And Scam Investment Sites

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا