Scam Sites

سایت هایپ Solana-coming

بررسی سایت سرمایه گذاری هایپ Solana-coming

Hyip Score

Withdraw - 0.2
Deposite - 0.4
Support - 0.1
Trust - 0

0.2

10

Scam Hyip

ثبت نام
امتیاز کاربران: 3.68 ( 2 رای)

سایت هایپ Solana-coming

سایت هایپ Solana-coming از راهنمای هایپ.

Solana-Coming یک پلتفرم با شرایط سرمایه گذاری مختلف است که میانگین بازدهی 101٪ در هر روز را ارائه می دهد. صندوق از 20 دلار می پذیرد، برداشت به صورت آنی انجام می شود و همچنین یک برنامه وابسته با پرداخت حداکثر 10 درصد از وجوه جذب شده وجود دارد.

وضعیت SCAM کلاهبرداری

اطلاعات پروژه هایپ Solana-coming

صندوق solana-coming درگیر سرمایه گذاری در پروژه ارز دیجیتال Solana است و از سال 2022 فعالیت می کند. متخصصان این شرکت چشم انداز این بلاک چین و پروژه های اجرا شده بر روی آن را می بینند، زیرا این راه حل فن آوری دارای مزایای زیادی است، از جمله سرعت بالای تراکنش ها بیش از 50000 تراکنش در ثانیه.

از جمله پروژه‌هایی که این شرکت در آن سرمایه‌گذاری می‌کند، راه‌حل‌های مختلفی در Solana از جمله مبادلات غیرمتمرکز و برنامه‌های مالی DeFi است. این شرکت به طور رسمی در انگلستان به ثبت رسیده است، همانطور که اسناد ارائه شده در وب سایت آن نشان می دهد.

تعامل با سرمایه گذاران از طریق منبع سرمایه گذاری انجام می شود که فنی است و از نظر عملکردی همه چیز لازم برای کار صحیح را دارد.

توابع یک سایت به دلیل اسکریپت مجاز از Gold Coders ارائه می شود. خود سایت روی یک سرور اختصاصی میزبانی می شود که امنیت را افزایش می دهد، همچنین محافظت در برابر Genius Guard و رمزگذاری داده ها از Sectigo وجود دارد.

شرایط سرمایه گذاری در Solana-Coming

تعرفه های سایت هایپ  solana-coming برای پرداخت سود و بدنه سپرده در پایان کل دوره سرمایه گذاری طراحی شده است. هم گزینه های کوتاه مدت یک روزه و هم برنامه های طولانی تر با مدت حداکثر 64 روز وجود دارد.

در مورد سودآوری، سود از 101٪ برای مدت تا 2300٪ پیشنهاد می شود. میزان سرمایه گذاری برای هر طرح متفاوت است، اما حداقل مبلغ با توجه به شرایط بازاریابی می تواند از 20 دلار شروع شود.

شرایط سرمایه گذاری در Solana-Coming
شرایط سرمایه گذاری در Solana-Coming

سودآوری: از 101٪ تا 2300٪ برای مدت

شرایط سرمایه گذاری: از 1 تا 64 روز

مبلغ سرمایه گذاری: 20-100000 دلار

خروج سود: با توجه به نتایج سرمایه گذاری

اندازه سود: از 1% تا 2200%

ویژگی های سایت هایپ Solana-Coming

سرمایه گذاری: از 20 تا 100000 دلار

پذیرش پرداخت: Epaycore، Litecoin، Bitcoincash، Bitcoin، Ethereum، Tether (TRC20 y BEP20)، Tron، BNB، Dash، Stellar، Doge.

تبدیل ارز دیجیتال: وجوه به دلار تبدیل می شود.

کمیسیون واریز و برداشت: از 0.5% تا 5% (بستگی به سیستم پرداخت دارد).

حداقل برداشت: از 0.1 دلار (از یک سیستم پرداخت به سیستم دیگر متفاوت است).

نوع پرداخت: برداشت فوری در صورت تقاضا.

برنامه وابسته: از 0.5٪ تا 10٪.

ثبت نام در Solana-Coming به صورت آنلاین

می توانید کار با Solana-Coming را از صفحه اصلی که در آن کاربر باید دکمه «Sing Up» را در منو فشار دهد شروع کنید.

نام، لاگین، رمز عبور، مشخصات کیف پول خود را در سیستم های پرداخت، آدرس ایمیل، پرسش و پاسخ محرمانه را در فرم ثبت نام وارد کنید. کد تصویر زیر را وارد کنید، شرایط قرارداد کاربر را بپذیرید و دکمه «Register» را فشار دهید.

ثبت نام در Solana-Coming به صورت آنلاین
ثبت نام در Solana-Coming به صورت آنلاین
پیامی مبنی بر اینکه حساب کاربری شما با موفقیت ایجاد شد را مشاهده می کنید، سپس می توانید با نام کاربری و رمز عبور وارد شوید. برای شروع سرمایه‌گذاری، باید بخش «Deposite» را باز کنید، جایی که ابتدا تعرفه مورد نظر خود را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید.
در زیر در همین صفحه سیستم پرداختی که از طریق آن واریز می شود را مشخص کنید و سپس مبلغ واریز را وارد کنید. باقی مانده است که دکمه «Spend» را فشار داده و مبلغ مورد نیاز را به جزئیات صندوق ارائه شده به شما منتقل کنید.
به محض اینکه مبلغ موجود برای برداشت در موجودی حساب شما قرار گرفت، می توانید یک درخواست برای پرداخت پول ایجاد کنید.
سرمایه گذاری در سایت هایپ
سرمایه گذاری در سایت هایپ
برای انجام این کار باید به بخش «Withdraw» بروید، جایی که در درخواست خود باید مبلغ برداشت و آدرس کیف پول خود را مشخص کنید.
توجه داشته باشید که برای این عملیات کارمزد دریافت می شود و همچنین فقط به ارزی که حساب خود را واریز کرده اید می توانید درخواست برداشت کنید.

Guide To Best Crypto Invest

We Can Help You To Find Best Trusted And Scam Investment Sites

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا